Wasze historie

Tutaj znajdziecie obszerne relacje

Gotowa lista 41 pytań do fotografa ślubnego
Poradnik dla Par Młodych

Gotowa lista 41 pytań do fotografa ślubnego

Zapewne każdy z Was chce wybrać jak najlepiej fotografa na swój ślub. Poniżej przedstawiłem Wam gotową listę pytań o co możecie zapytać się fotografa. Jest to zbiór najczęściej zadawanych przez Was pytań. Przy okazji sam odpowiedziałem na każde z nich, także po tym wpisie na pewno będziecie wiedzieli jakie jest moje podejście do fotografii ślubnej.

Poradnik – sesja narzeczeńska 5 powodów ZA
Poradnik dla Par Młodych

Poradnik – sesja narzeczeńska 5 powodów ZA

Ostatnio coraz bardziej popularna w naszym kraju staje się sesja narzeczeńska czasem nazywana też sesją przedślubną. Wiele par zastanawia się po co nam taka sesja? Przecież po ślubie będziemy mieli sesje w plenerze. Żeby zbytnio nie zagłębiać się w ideę takich sesji przedślubnych pozwolę w kilku punktach przedstawić Wam dlaczego z mojego punktu widzenia warto. Puntu fotografa ślubnego ale także Pana Młodego, którym byłem kilka lat temu.

fotograf na wesele z Lublina
Zdjęcia ślubne

Reportaż ślubny Magdy i Karola czyli piękny ślub w stylu glamour.

Nawiązując współpracę z przyszłymi parami młodymi bardzo cenię sobie możliwość zapoznania się przy kawce i obgadania szczegółów. Takie spotkania bardzo pomagają mi nawiązać relacje z parą. Zauważyłem, że dużo szybciej Pary Młode otwierają się przede mną niż gdy załatwiamy wszystko zdalnie i tak naprawdę nie mamy ze sobą kontaktu. Poza tym ja jako fotograf ślubny trochę już widziałem i zawsze mogę coś podpowiedzieć odnośnie samego dnia ślubu i wesela. Młodzi w 99% przypadków biorą ślub pierwszy i ostatni raz w życiu więc o wielu szczegółach mogą nie wiedzieć. Czasem się śmieje, że fotograf ślubny to taki „mini wedding planner” bo poza robieniem zdjęć musi zadbać o Parę Młoda.