Miłość w każdym kadrze – teledysk ślubny Klaudii i Mateusza

Lubelski Love Story: Ślub Karoliny i Mateusza w Stylu Wow!

Karolina i Mateusz zdecydowali się na wyjątkowy ślub w Lublinie, który przeszedł do historii jako prawdziwe wydarzenie. Nie tylko powiedzieli sobie „tak” w parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka, ale także zaprosili na swoje wesele żołnierzy z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, tworząc niezapomnianą oprawę.

Reportaż realizowałem wspólnie z ekipą filmową Grupa Filmocni. Miałem to szczęście, że miałem okazję poznać się z parą już na sesji narzeczeńskiej.

Love Behind the Lens: Sesja z Klaudią i Mateuszem Przed Ślubem

Spotkanie z parą na sesji narzeczeńskiej przed wielkim dniem to zawsze coś wyjątkowego. Klaudia i Mateusz nie tylko świetnie się bawili podczas sesji, ale także zbudowali ze mną, swoim fotografem luźną relację, która przełożyła się na komfort podczas samego ślubu. Zdjęcia z tej sesji stały się nie tylko wspomnieniem przedślubnych przygód, ale także doskonałym rozgrzewką przed obiektywem w dniu ślubu.

Wkurzająca Pogoda, Ale Zrobiliśmy To: Plener w Warszawie z Klaudią i Mateuszem

Pomimo kaprysów pogody podczas wesela w Dworze Bogucin, Klaudia i Mateusz postanowili zrobić coś niezwykłego. Zdecydowali się na sesję plenerową o wschodzie słońca w Warszawie, chwytając magiczne chwile w najbardziej ikonicznych miejscach stolicy. Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik, Powiśle i Most Gdański stali się tłem dla ich niezwykłych zdjęć, które teraz zdobią ich dom. Filmowcy dodali do tego kilka ujęć z drona, nadając całej opowieści jeszcze większego rozmachu.

W trakcie wesela towarzyszył im zespół Atlantic z Lublina, dostarczając energetycznych rytmów, które podbiły serca gości. Oprawę florystyczną i dekoracje stworzyła Izabela Popko, tworząc bajkową atmosferę, której nie można zapomnieć. Niezawodne dziewczyny z J&W Cakes zadbały o słodki stół oraz tort, który stał się nie tylko ozdobą, ale również pysznym elementem tego wyjątkowego dnia.

Dzięki zaangażowaniu całej ekipy foto i filmowej, historia miłosna Klaudii i Mateusza została uwieczniona w pełni. Te wspomnienia pozostaną z nimi na zawsze, dzięki doskonałej oprawie i zaangażowaniu wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko ślub – to prawdziwe Love Story, które trwać będzie wiecznie w ich sercach.

Najlepszy feedback jaki mogłem usłyszeć od pary po przekazaniu zdjęć brzmiał tak:
„Już wiemy, że pogody nie da się wybrać, ale dobrze że trafiliśmy na taką ekipę foto/video”

YouTube video